Previous
Next
Mevcut boyutlar
150 ml dispenser, 150 ml şişe 250 ml şişe, 500 ml ve 1 L PET şişe

Doğal Fermente Soya Sosu

Klasik ürünümüz, doğal fermente soya sosu, yemek pişirirken veya piştikten sonra tatlandırmak için daima doğru baharat sosudur. Sadece Asya mutfağı yemekleri için değil, tüm yemekler için geçerlidir bu. Kikkoman doğal fermente soya sosunu, İtalyan pizzası, Amerikan burgeri, salata ve hatta tatlı olarak en sevdiğiniz yemeklerde deneyin. Bu özel baharat çeşidi, hafif aromasıyla ve zengin umami içeriği ile her yemeği zenginleştirir.

Kikkoman doğal fermente soya sosu, herhangi yapay katkı maddesi, renklendirici ve koruyucu veya lezzet arttırıcı madde olmaksızın geleneksel bir tarife göre dört saf bileşen olan soya fasulyesi, buğday, su ve tuzdan fermente edilir. Kikkoman'ın doğal fermente soya sosunun eşsiz özelliği, açık kahverengi, berrak rengi ve eşsiz aromasıdır.

devamı

Biliyor muydunuz?

Aslında Kikkoman doğal fermente soya sosu zarif şekliyle göze de hitap eder. Damlatmayan dispenser şişede gerçek bir kült nesnesine dönüşüyor. Japon tasarımcı Kenji Ekuan tarafından tasarlanan efsanevi dizaynı, kolay dozajı garanti eder. 150 ml özel tasarım şişesi bulaşık makinesinde yıkanabilir ve kolayca doldurulabilir.