Kikkoman Kavrulmuş Sarımsaklı Teriyaki Sos
vegan
[Translate to Türkisch:]
Sadece Asya Marketlerinde
Mevcut Boylar

Teriyaki ve barbekü hayranları Kikkoman kavrulmuş sarımsaklı Teriyaki sosunu çok sevecek!

Kavrulmuş sarımsaklı Teriyaki sosla tüm kırmızı et, tavuk, balık ve sebze yemeklerinizi, ince baharatlı lezzet farkıyla tatlandırabilirsiniz. Seçilmiş taze malzemeler ve sarımsak ızgara, fırın ve tava yemeklerini zenginleştirir ayrıca bir dip sos olarak da gerçekten lezzetlidir. Tüm Kikkoman Teriyaki sosları gibi, kavrulmuş sarımsaklı Teriyaki sos da klasik sosumuz olan doğal fermente soya sosuna dayanıyor.

Teriyaki terimi iki Japonca kelimeden oluşur teri (parlaklık) ve yaki (ızgarada/buğuda pişirmek). Japonya'da teriyaki tarzı yemekler nesillerdir geleneksel yemeğin bir parçası olmuştur. İlk olarak deniz ürünleri, et veya sebzeler bir teriyaki marine sosa yerleştirilir ve sonra kızartılır, kendi suyunda pişirilir veya ızgarada kızartılır. Klasik teriyaki sosları tavada, fırında veya ızgarada yemeğinize olağanüstü bir aroma katan tatlı ve ekşi bir tada sahiptir. Ve sadece Japon mutfağında değil! Teriyaki sosları dünyanın her yerinden kavrulmuş, fırında pişirilmiş veya ızgara yemekler için baharat kadar uygundur.

Kikkoman Teriyaki sosları yüksek kaliteli hazır marine soslardır. Farklı lezzetlerde gelirler: Teriyaki marine olarak sade ve lezzetli, kavrulmuş sarımsak, bal veya kavrulmuş susam. Ayrıca bir de glütensiz çeşidi de var. Onları denemelisiniz! Marine edilmiş veya ızgara yemeklere dolgun bir tat vermeyi kolaylaştırır.

Bu Kikkoman sosu veganlar için uygundur.

ÜRÜNLERIMIZ KEŞFEDIN

Lezzeti kaçırma!

Kaydol ve düzenli olarak yeni lezzetler keşfet!
Hata: Gerekli bilgilerin hepsi girilmemiştir.

Teklifler ve ürün bilgileri hakkındaki son gelişmelerden e-posta üzerinden bilgilendirilmek istiyorum. İstediğin zaman ücretsiz olarak üyelikten çık.