GDO - i̇stemem kalsin!

Günümüzde insanlar artık ne yediklerine dikkat ediyorlar. Bizim için olduğu gibi birçok tüketici içinde artık GDO'suz gıdalar tüketmek bir gereklilik. İşte bu yüzden hazırladığımız soya soslarında kullandığımız malzemelere büyük özen gösteriyoruz.  Ne kadar doğal o kadar iyi!

GDO'nun açılımı genetiği değiştirilmiş organizmadır. Kikkoman, kesinlikle ürünlerinde GDO içeren soya fasulyelerini kullanmıyor. Bu kalitemizin açık bir göstergesidir. Kullandığımız hammaddelerin kalitesine, kaynağına ve üretimimizi doğal yollarla yapmaya oldukça büyük önem gösteriyoruz. Esasında Kikkoman soya sosuna karakteristik ve kendine has adını veren şey kullanılan birinci sınıf malzemelerdir. Soslarımızda kesinlikle hiçbir yapay katkı maddesi bulunmamakta.

Kağıt üzerinde kalite

GDO’lu bitkilerden üretilen bütün gıdalar, malzemeler ve katkı maddeleri Avrupa Birliğine göre etiketlendirmeye tabidir. Yani bu malzemeler etiket üzerinde “genetiği değiştirilmiş” veya “genetiği değiştirilmiş bitkiden üretilmiş” ibareleri ile belirtilmek durumundadır. Ancak bu kural et, süt ve yumurta gibi hayvani ürünler için geçerli değildir.

Daha fazlasını keşfedin

Lezzeti kaçırma!

Kaydol ve düzenli olarak yeni lezzetler keşfet!
Hata: Gerekli bilgilerin hepsi girilmemiştir.

Teklifler ve ürün bilgileri hakkındaki son gelişmelerden e-posta üzerinden bilgilendirilmek istiyorum. İstediğin zaman ücretsiz olarak üyelikten çık.