Kikkoman Pirinç İçin Soya Sosu

vegan
Sadece Asya Marketlerinde
Mevcut Boylar

ŞAŞIRTICI DERECEDE ÇOK YÖNLÜ.

Pilavlarına ve diğer çeşitli yemeklerine kışkırtıcı bir dokunuş katmak isteyenler için tam da aradıkları şeyi bulduk: Kikkoman Pilav Sosu. Özenle seçilmiş malzemeler ona eşsiz tatlı ve baharatlı lezzetini verir ve her türlü yemeği iştah açıcı bir sırla zenginleştirir. İster et, ister sebze, ister çorba veya salata olsun, bu sosla her yemek gerçekten lezzetli hale gelir.

Kikkoman Pirinç Sosu daha da fazlasını yapabilir: Soslar için ideal bir malzemedir ve sebzeleri veya kuruyemişleri karamelize ederken benzersiz bir dokunuş katar. Sadece birkaç kaşık dolusu bir Pazar rostosunu bile gurme bir vurguya dönüştürebilir.

Sosumuz sadece et severler için değil, aynı zamanda vegan beslenmeyi tercih edenler için de bir zevktir.

Kikkoman Pirinç Sosu, Doğal Olarak Mayalanmış Soya Sosumuza dayanmaktadır. Özel üretim süreci hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, ürün sayfasında daha fazla bilgi bulabilirsiniz. Ayrıca burada Kikkoman'ın tarihçesi hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

ÜRÜNLERIMIZ KEŞFEDIN

Lezzeti kaçırma!

Kaydol ve düzenli olarak yeni lezzetler keşfet!
Hata: Gerekli bilgilerin hepsi girilmemiştir.

Teklifler ve ürün bilgileri hakkındaki son gelişmelerden e-posta üzerinden bilgilendirilmek istiyorum. İstediğin zaman ücretsiz olarak üyelikten çık.