Kikkoman Az Tuzlu Teriyaki Marine

vegan
Sadece Asya Marketlerinde
Mevcut Boylar

%40 tuzu azaltılmış Az Tuzlu Teriyaki Marinade Sos, lezzetten ödün vermeden çeşitli tariflerin düşük tuzlu hazırlanması için harika bir tercihtir! Teriyaki marinesosumuz gibi çok yönlü olup ızgara, kızartma veya kızarmış et ve sebzeler için ideal baharatlı hazır marine sostur. Az Tuzlu Teriyaki Marinade sosun temeli, Doğal fermenteli az tuzlu soya sosumuzdur. Bu nedenle hafif tatlı bir aroma ile birlikte özel bir dolgun lezzete sahiptir.

Teriyaki, Japonca "teri" (sır) ve "yaki" (ızgara veya güveç) kelimelerinin birleşiminden oluşur. Japonlar nesillerdir geleneksel Teriyaki tarzı yemekler hazırlamaktadır. Deniz ürünleri, et veya sebzeler kızartılmadan, fırında pişirilmeden veya ızgara yapılmadan önce Teriyaki marine sosta bekletilir. Teriyaki sadece Japon mutfağında değil, dünyanın her yerinden geleneksel tava, fırın veya ızgara yemeklerini baharatlamak için idealdir.

Kikkoman Teriyaki Sosları birinci sınıf kalitede kullanıma hazır marine soslardır. Standart lezzeti ile Teriyaki Marinade, %40 daha az tuzlu, glütensiz, kavrulmuş sarımsaklı, ballı veya kavrulmuş susamlı olarak farklı marinasyon soslarımızı bulabilirsiniz.

Kikkoman Marinasyon soslarımız, veganlar için uygundur.

ÜRÜNLERIMIZ KEŞFEDIN

Lezzeti kaçırma!

Kaydol ve düzenli olarak yeni lezzetler keşfet!
Hata: Gerekli bilgilerin hepsi girilmemiştir.

Teklifler ve ürün bilgileri hakkındaki son gelişmelerden e-posta üzerinden bilgilendirilmek istiyorum. İstediğin zaman ücretsiz olarak üyelikten çık.