Kikkoman Kavrulmuş Susamlı Teriyaki Sos

vegan
Sadece Asya Marketlerinde
Mevcut Boylar

FINDIK TADI IÇIN.

Tüm farkı yaratan, lezzetin nüanslarıdır. Örneğin susamı ele alalım. Hassas bir şekilde cevizimsi olan susam, birçok yemeğe özel bir şey katar. Kızarmış Susamlı Kikkoman Teriyaki Sosumuz tam olarak bu hafif ama eşsiz tadı sunar.

Kikkoman Teriyaki ailesinin bir parçası olan bu sos et, balık veya sebzeleri marine etmek için mükemmeldir. Ayrıca özellikle tavukla iyi gider, kızartmalarda ve soslarda lezzetlidir ve dip sos olarak da aynı derecede lezzetlidir. Ve tüm Kikkoman sosları gibi, dünyanın her yerindeki mutfaklarda ev sahipliği yapmaktadır.

Kikkoman Kızarmış Susamlı Teriyaki Sos, hemen kullanıma hazır, kullanışlı bir marinedir. Sadece şişeyi açın ve en sevdiğiniz yiyeceklerin üzerine dökün. İşte bu kadar basit.  Yaratıcılığınızın sınırı gökyüzüdür.

Japoncadan tercüme edildiğinde teri sır, yaki ise kızartma veya ızgara anlamına gelir. Sadece bir glaze olarak sınırlı değil, çeşitli kullanımlar için farklı Kikkoman Teriyaki soslarını keşfedin. Genel bakış için buraya tıklayın.

ÜRÜNLERIMIZ KEŞFEDIN

Lezzeti kaçırma!

Kaydol ve düzenli olarak yeni lezzetler keşfet!
Hata: Gerekli bilgilerin hepsi girilmemiştir.

Teklifler ve ürün bilgileri hakkındaki son gelişmelerden e-posta üzerinden bilgilendirilmek istiyorum. İstediğin zaman ücretsiz olarak üyelikten çık.