Kikkoman Kavrulmuş Susamlı Teriyaki Sos
vegan
Sadece Asya Marketlerinde
Mevcut Boylar

Teriyaki hayranları ve hafif, cevizimsi aromayı tercih edenler için, kavrulmuş susamlı Teriyaki sos ile yeni bir ürün çeşidimiz var.

Doğal cevizimsi aromasıyla hem balık ve tavuk hem de neredeyse tüm sebze çeşitleri için idealdir. Aynı zamanda mükemmel bir dip sostur! Kavrulmuş susamlı Teriyaki sosumuzun temeli yine doğal fermente soya sosu olup kavrulmuş susam ve diğer seçkin malzemelerle zenginleştirilmiştir. Harika ve dolgun lezzet için!

Teriyaki terimi iki Japonca kelimeden oluşur teri (parlaklık) ve yaki (ızgarada/buğuda pişirmek). Japonya'da teriyaki tarzı yemekler nesillerdir geleneksel yemeğin bir parçası olmuştur. İlk olarak deniz ürünleri, et veya sebzeler bir teriyaki marine sosa yerleştirilir ve sonra kızartılır, kendi suyunda pişirilir veya ızgarada kızartılır. Klasik teriyaki sosları tavada, fırında veya ızgarada yemeğinize olağanüstü bir aroma katan tatlı ve ekşi bir tada sahiptir. Ve sadece Japon mutfağında değil! Teriyaki sosları dünyanın her yerinden kavrulmuş, fırında pişirilmiş veya ızgara yemekler için baharat kadar uygundur.

Kikkoman Teriyaki sosları yüksek kaliteli hazır marine soslardır. Farklı lezzetlerde gelirler: Teriyaki marine olarak sade ve lezzetli, kavrulmuş sarımsak, bal veya kavrulmuş susam. Ayrıca bir de glütensiz çeşidi de var. Onları denemelisiniz! Marine edilmiş veya ızgara yemeklere dolgun bir tat vermeyi kolaylaştırır.

Bu Kikkoman sosu veganlar için uygundur.

ÜRÜNLERIMIZ KEŞFEDIN

Lezzeti kaçırma!

Kaydol ve düzenli olarak yeni lezzetler keşfet!
Hata: Gerekli bilgilerin hepsi girilmemiştir.

Teklifler ve ürün bilgileri hakkındaki son gelişmelerden e-posta üzerinden bilgilendirilmek istiyorum. İstediğin zaman ücretsiz olarak üyelikten çık.