Kikkoman Teriyaki Marine

vegan
Mevcut Boylar

HER YEMEĞE JAPON HAVASI KATIN.

Kikkoman Teriyaki marine, ister ızgara, ister tavada kızartılmış veya buğulanmış olsun, lezzetli marine edilmiş sebze veya et sevenler için mükemmel bir seçimdir. Özellikle barbekü sezonunda marine olarak popülerdir ancak kızartmaları zenginleştirmek veya sos olarak kullanmak için de idealdir. Temel olarak Kikkoman Doğal Mayalanmış Soya Sosu kullanıyoruz, bu da Teriyaki marineye eşsiz dolgun lezzetini veriyor.

Teriyaki, iki Japonca kelime olan teri (sır) ve yaki (ızgara/bezeme) kelimelerinin birleşiminden oluşur. Bu lezzet nesillerdir Japon mutfağının vazgeçilmezi olmuş ve yemeklere özel bir dokunuş katmıştır.

Kikkoman Teriyaki Marine ile yemek pişirmek çok basittir: Et, sebze veya deniz ürünleri önce marinede ıslatılır, ardından kızartılır, ızgara yapılır, buğulanır veya fırınlanır. Klasik teriyaki sosu, yemeklere unutulmaz bir aroma katan eşsiz bir tatlı ve tuzlu tada sahiptir. Ve sadece Japon mutfağında değil, tüm dünyada yemeklerde baharat olarak da kullanılır.

Kikkoman teriyaki sosları birinci sınıf hazır marineler olup çeşitli lezzetli aromalara sahiptir: Orijinal Teriyaki Marine, Kavrulmuş Sarımsaklı Teriyaki Sos ve Kızarmış Susamlı Teriyaki Sos ve vegan olan Ballı Teriyaki Barbekü Sos. Ayrıca glütensiz bir alternatif de bulunmaktadır. Yüksek kaliteyi kendiniz deneyimleyin ve Kikkoman Teriyaki Marinenin zengin lezzetinin üzerinizde sihrini göstermesine izin verin.

Kikkoman Teriyaki marinelerinin renkli çeşitlerini buradan keşfedin.

ÜRÜNLERIMIZ KEŞFEDIN

Lezzeti kaçırma!

Kaydol ve düzenli olarak yeni lezzetler keşfet!
Hata: Gerekli bilgilerin hepsi girilmemiştir.

Teklifler ve ürün bilgileri hakkındaki son gelişmelerden e-posta üzerinden bilgilendirilmek istiyorum. İstediğin zaman ücretsiz olarak üyelikten çık.