Kali̇te bi̇r onur meselesi̇di̇r

Kikkoman soya sosunu bir kez tatmanız veya koklamanız onun ne kadar özel olduğunu anlamanız için yeterli olacaktır. Bu sosun 100'den fazla ülkede birçok kültürün mutfağında kendine yer bulması da yine ne kadar özel bir sos olduğunun en güzel kanıtıdır. Peki nedir bu soya sosunu bu kadar özgün yapan şey?

Japon Tarım Standardı (JAS), soya soslarını toplam azot / protein miktarına göre derecelendirir. Soya sosuna verdikleri derece ise sosun verdiği umami tadının seviyesini gösterir. 100 ml'de 10 g protein içeren Kikkoman Doğal Fermente Soya Sosu, resmi olarak ‘Özel Sınıf’ soya sosu olarak kategorize edilir. Buyurun gerisini rakamlar anlatsın

Umami Seviyesi

Azot gr/100ml

Protein gr/100ml

Özel Sınıf

>1.50

>9.38

Yüksek Seviye

>1.35 

>8.44

Standart Seviye

>1.20

>7.50

Kikkoman'ın küresel kalite garantisi

Bizim en temel amaçlarımızdan birisi de güvenli ve kaliteli ürünlerimiz ve hizmetimiz ile tüm dünyada, insanların beslenme hayatlarının ve sağlığının iyileşmesinde katkıda bulunabilmek.

1.

Öncelik her zaman müşteridir

Biz her zaman müşterilerimizi kulak verir ve onların bize söylediklerini ürün ve hizmet kalitemizi geliştirmek için rehber olarak görürüz.

2.

Kalite, güvenlik ve güvenilirliğe sımsıkı bağlıyız

Müşterilerimizin ürün ve hizmetlerimize karşı tam bir güven duyması için durmadan bize duyulan güveni ve kalitemizi arttırmak için çalışıyoruz.

3.

Güven bizim en büyük varlığımız

 Müşterilerimizin güvenine her şeyden fazla değer veriyoruz. Bu yüzden tüm yasa ve yönetmeliklere uyarak, açık ve anlaşılması kolay bilgiler sağlayarak sizin güveninizin karşılığını veriyoruz.

Daha fazlasını keşfedin

Lezzeti kaçırma!

Kaydol ve düzenli olarak yeni lezzetler keşfet!
Hata: Gerekli bilgilerin hepsi girilmemiştir.

Teklifler ve ürün bilgileri hakkındaki son gelişmelerden e-posta üzerinden bilgilendirilmek istiyorum. İstediğin zaman ücretsiz olarak üyelikten çık.