"Japas"ımızı deneyin - Japon Usulü Tapas

04. Oktober 2023

[Translate to Türkisch:]

Konuklarınıza özel bir yiyecek mi sunmak istiyorsunuz? Öyleyse onlara Japas ikram edin. Japon usulü tapaslar orijinal Japon yemeğidir veya Japon yemek pişirme geleneğinden esinlenilerek hazırlanmıştır: Japonya, yüzyıllardan beri kibar bir şekilde sunulan küçük yemeklerin sanatını sergiliyor. Japon mutfağı (Washoku) yine bu konuda da ne kadar çok yönlü olduğunu ve suşiden çok daha fazlasını sunabileceğini gösteriyor. Washoku'nun 2013 yılında UNESCO Dünya Kültür Mirası ilan edilişi sebepsiz değildir.

Küçük Nefis Kreasyonlar

Ton balığı, kuşkonmaz veya ördek göğsü - lezzetli Japasların temeli en iyi malzemelerden oluşur. Bu yiyeceklerden lokma büyüklüğünde enfes lezzet deneyimleri yaratılır. Japaslar, bilinen yemekleri yeniden yaratarak şaşırtıyor: Şarap soya sosu içinde midye, karın etli Japon beyaz lahana mücveri veya karidesli mini krep. İster ızgarada olsun ister kızartılmış veya fırında olsun, Japas tüm hazırlama yöntemlerini kapsar ve denemeye davet eder.

Soya Sosu ile Tatlandırma

Soya sosu gibi fermente yiyecekler Japon mutfağının vazgeçilmezidir. Fermente yiyeceklerin, sindirim sistemi üzerinde olumlu etkileri vardır. Doğal fermente soya sosu, her yemeği umami lezzetiyle zenginleştirir. Bu sayede, tuz kullanımı en aza indirilir. Umarız, Japas tariflerimizden ilham alır, bazılarını pişirirsiniz ve hatta kendi Japasınızı yaratırsınız.

İndir!

Japas broşürlerimizi buradan indirin:

Download JAPAS 1

Download JAPAS 2

Download JAPAS 3

Download JAPAS 4

Lezzeti kaçırma!

Kaydol ve düzenli olarak yeni lezzetler keşfet!
Hata: Gerekli bilgilerin hepsi girilmemiştir.

Teklifler ve ürün bilgileri hakkındaki son gelişmelerden e-posta üzerinden bilgilendirilmek istiyorum. İstediğin zaman ücretsiz olarak üyelikten çık.