Hayatinizi baharatlandirin

Bizim uluslararası sloganımız "Hayatınız Baharatlandırın"dır. Bu slogan, Kikkoman'ın 300 yıllık Japon soya sosu yapma geleneğini modern ve sağlıklı bir yaşam tarzıyla birleştirmesi ilkesi üzerine kurulmuştur.

Markamızın sizlere vaadi "yürekten sunduğumuz lezzetle, yemeklerin verdiği keyfi tüm dünyaya yaymak" ki Kikkoman Doğal Fermente Soya Sosu ile de tam olarak bunu yaptığımıza inanıyoruz. Mükemmel evrensel baharat olan soya sosu birçok farklı ülkenin mutfağını zenginleştiriyor. Doğal fermente soya sosu, güçlü umami tadı sayesinde tüketicilere çok özel bir lezzet deneyimi sunuyor.

Farklı yemek kültürlerini birleştirmek

Kikkoman, dünyanın dört bir yanından milyonlarca insana hayatın zevkli yanlarından birini sunarken aynı zaman mutfak kültürlerinin birbirleri arasındaki alış-verişine de katkı sağlıyor. Bu, tüketici merkezli anlayış ve mükemmel kalite standartlarımızın yanı sıra kurumsal felsefemizin içinde çok önemli bir yere sahip.

Bu felsefenin bir sonucu olarak Kikkoman ürünleri üstün kaliteleri ve eşsiz lezzetleriyle tüm dünyada nam salmayı başarmıştır.

Discover more

Lezzeti kaçırma!

Kaydol ve düzenli olarak yeni lezzetler keşfet!
Hata: Gerekli bilgilerin hepsi girilmemiştir.

Teklifler ve ürün bilgileri hakkındaki son gelişmelerden e-posta üzerinden bilgilendirilmek istiyorum. İstediğin zaman ücretsiz olarak üyelikten çık.