Kikkoman Tamari Glutensiz Soya Sosu
vegan
helal
glütensiz
Mevcut Boylar

Gluten intoleransı olan soya sosu hayranları için iyi haber: Kikkoman doğal fermente soya sosunun glutensiz versiyonu da mevcuttur.
Doğal fermente glutensiz soya sosu Tamari, her zaman diğer soslarımızın yerine kullanılabilir. Çünkü bizim klasikleşen soya sosumuz kadar çok yönlü ve dolgun tattadır.

Sos, gluten hassasiyeti olan insanlar tarafından da çok beğenildiği için, yemek yaparken iki sos kullanmak zorunda kalmazsınız.
Fermantasyon süreci klasik sosumuzda olduğu gibi tamamen doğal. Geliştirilmiş formül sayesinde, Tamari glutensiz soya sosu sadece glutensiz değil aynı zamanda helaldir.

Yani Müslüman olan kişiler de hiç tereddüt etmeden Tamari glutensiz soya sosumuzu yemek pişirmek ve baharatlandırmak için kullanabilirler. Etiketteki sertifikalı glutensiz ve helal mührüne bakmanız yeterli.

Bu soya sosu, sıkı bir test ve seçim sürecinin ardından bağımsız European Vegetarian Union (EVU) (Avrupa Vejetaryen Birliği) tarafından Avrupa genelinde resmi olarak V-Label etiketi ile ödüllendirildi.

ÜRÜNLERIMIZ KEŞFEDIN

Lezzeti kaçırma!

Kaydol ve düzenli olarak yeni lezzetler keşfet!
Hata: Gerekli bilgilerin hepsi girilmemiştir.

Teklifler ve ürün bilgileri hakkındaki son gelişmelerden e-posta üzerinden bilgilendirilmek istiyorum. İstediğin zaman ücretsiz olarak üyelikten çık.