Kikkoman Tamari Glutensiz Soya Sosu

vegan
helal
glütensiz
Mevcut Boylar

GLÜTENSİZ ÇÖZÜM

Glüten intoleransı olan soya sosu hayranları için iyi haber: Kikkoman, Doğal Olarak Mayalanmış Tamari Glütensiz Soya Sosu ile glütensiz bir versiyon da sunuyor. Bu sos ile tüm favori yemeklerinizin tadını endişelenmeden çıkarabilirsiniz.

Tamari Glütensiz Soya Sosu, klasik Kikkoman soya sosu kadar çok yönlü ve tam aromalı olduğu için diğer soya soslarının yerine her zaman kullanılabilir. Ve Tamari Glütensiz Soya Sosunun tadı çok güzel olduğu için, sadece glütensiz diyet uygulayanlar değil, herkes tarafından birlikte tüketilebilir.

Mayalama işlemi, tıpkı orijinal soya sosu gibi tamamen doğaldır. Geliştirilmiş tarifi sayesinde Tamari Glütensiz Soya Sosu sadece glütensiz değil, aynı zamanda helaldir. Bu nedenle Müslüman inancına sahip kişiler tarafından da yemek pişirmek ve baharatlamak için tereddüt etmeden kullanılabilir. Etiket üzerindeki sertifikalı glütensiz ve helal mühürlerini aramanız yeterlidir.

Bu soya sosu resmi olarak V etiketi ile ödüllendirilmiştir, yani vejetaryenler ve veganlar için uygundur.

Glütensiz teriyaki turşusunu gördünüz mü? Daha fazlasını burada bulabilirsiniz.

ÜRÜNLERIMIZ KEŞFEDIN

Lezzeti kaçırma!

Kaydol ve düzenli olarak yeni lezzetler keşfet!
Hata: Gerekli bilgilerin hepsi girilmemiştir.

Teklifler ve ürün bilgileri hakkındaki son gelişmelerden e-posta üzerinden bilgilendirilmek istiyorum. İstediğin zaman ücretsiz olarak üyelikten çık.