Kikkoman Yakitori Sos
vegan
Sadece Asya Marketlerinde
Mevcut Boylar

Japon yemek büfelerinin ve ızgara keyfinin vazgeçilmez lezzeti: Yakitori tavuk şişleri! Barbekü hayranlarının gittikçe daha fazla kalbini fethediyorlar.

Kikkoman Yakitori sosunun, bu duruma büyük katkısı var. Umami bakımından zengin soya sosu, enfes baharatlar ve koyu kahverengi şeker pekmezinin mükemmel karışımı sayesinde, tavuk etine tatlı baharatlı bir lezzet verir. Aynı zamanda balık ve ızgara sebzelerin glaze edilmesi için de harikadır.

İşten sonra mangal yapmak istiyorsunuz ve çok açsınız, ancak meşakkatli marine sos hazırlamaya zamanınız mı yok? Öyleyse Kikkoman Yakitori sos, kaliteli hazır marine sos olarak hızlı ve kolay bir şekilde kendi otantik Yakitori yemeklerinizi hazırlamanıza yardımcı olur. Pişmesi neredeyse tamamlanmış ızgara yiyeceklerinizi, bu yüksek viskoziteli sos ile fırçalayın ve tekrar ızgaraya koyun. Alternatif olarak, şişlerinizi daha sonra sosun içine bandırabilirsiniz.

Bu Kikkoman sosu veganlar için uygundur.

ÜRÜNLERIMIZ KEŞFEDIN

Lezzeti kaçırma!

Kaydol ve düzenli olarak yeni lezzetler keşfet!
Hata: Gerekli bilgilerin hepsi girilmemiştir.

Teklifler ve ürün bilgileri hakkındaki son gelişmelerden e-posta üzerinden bilgilendirilmek istiyorum. İstediğin zaman ücretsiz olarak üyelikten çık.