Kikkoman Organik Soya Sosu

vegan
organik
Mevcut Boylar

DOĞASI GEREĞİ KALİTELİ.

Tamamen organik. Salt keyif. Doğal Mayalanmış Soya Sosu gibi, organik çeşidimiz de dört saf bileşene dayanmaktadır: Soya fasulyesi, buğday, su ve tuz, ancak bunlar organik olarak yetiştirilen kaynaklardan özenle seçilmiştir. Sonuç, klasik soya sosu kadar dolgun ve aromatik bir tat deneyimidir.

Beklediğiniz gibi, organik soya sosumuz en yüksek kalite standartlarını karşılayan özel bir tesiste üretilmektedir. Kikkoman tutkunlarının yıllardır takdir ettiği kendine özgü umami aromasını elde etmek için demleme işlemi birkaç ay sürer. Organik versiyonu, Avrupa organik mührü ve etiket üzerindeki sertifika numarası ile tanıyabilirsiniz.

Dahası, Kikkoman Organik Soya Sosu veganlar için uygundur ve mutfakta sonsuz şekilde kullanılabilir. İster soslar ve marinatlar için bir temel olarak ister pirinç, erişte ve sebzeler için bir baharat olarak, Kikkoman Organik Soya Sosu her yemeğe karşı konulmaz, doğal bir lezzet verir.

Soya soslarımız çok özel bir şekilde yapılmaktadır. Daha fazla bilgi edinmek isterseniz, buraya tıklayın. Kikkoman'ın tarihi hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? O zaman bu tarafa gidin.

ÜRÜNLERIMIZ KEŞFEDIN

Lezzeti kaçırma!

Kaydol ve düzenli olarak yeni lezzetler keşfet!
Hata: Gerekli bilgilerin hepsi girilmemiştir.

Teklifler ve ürün bilgileri hakkındaki son gelişmelerden e-posta üzerinden bilgilendirilmek istiyorum. İstediğin zaman ücretsiz olarak üyelikten çık.