Kikkoman Organik Soya Sosu
vegan
organik
Mevcut Boylar

Organik şu an tam moda! Giderek daha fazla tüketici bilinçli bir yaşam tarzı arıyor ve mümkün olan en doğal ve işlenmemiş gıdalara büyük önem veriyor. Dolayısıyla Kikkoman'ın doğal fermente organik bir soya sosu sunduğu haberi tam vaktinde geliyor!

Klasik ürünümüz doğal fermente soya sosu gibi, organik soya sosumuz da sadece dört saf bileşen içerir: soya fasulyesi, buğday, su ve tuz. Biyolojik olarak üretilen bu hammaddeleri büyük bir titizlikle seçiyoruz. Bu nedenle doğal fermente organik soya sosumuzun en az klasik soya sosumuz kadar lezzetli ve aromalı olduğunu garanti edebiliriz.

Organik soya sosu, bu amaç için özel olarak tasarlanmış bir fabrikada üretilir. Fermentasyon süreci altı ay sürer ve sıkı kalite yönetmeliklerine göre gerçekleşir. Organik soya sosumuzu etiketinden, Avrupa organik mühründen ve ilgili sertifika numarasından tanıyabilirsiniz.

Bu Kikkoman sosu veganlar için uygundur.

ÜRÜNLERIMIZ KEŞFEDIN

Lezzeti kaçırma!

Kaydol ve düzenli olarak yeni lezzetler keşfet!
Hata: Gerekli bilgilerin hepsi girilmemiştir.

Teklifler ve ürün bilgileri hakkındaki son gelişmelerden e-posta üzerinden bilgilendirilmek istiyorum. İstediğin zaman ücretsiz olarak üyelikten çık.