Kikkoman Ballı Teriyaki Barbekü Sos
Mevcut Boylar

Klasik Teriyaki marine sosumuzu sevenler için, Ballı Teriyaki barbekü sosumuz gerçek bir zevktir.

Bu sos, Japonya'da genellikle aromatik bir marine sos veya dip sos olarak kullanılır, çünkü yiyeceklerinize hoş bir lezzet katar ve özellikle et, tavuk, balık, sebze veya tofu ile mükemmel gider. Bu sosun üretiminde, doğal fermente soya sosumuzun yanısıra zencefil, sarımsak, şarap gibi seçkin malzemeler ve özel bir lezzet vermesi için bal kullanılmıştır.

Teriyaki terimi iki Japonca kelimeden oluşur teri (parlaklık) ve yaki (ızgarada/buğuda pişirmek). Japonya'da teriyaki tarzı yemekler nesillerdir geleneksel yemeğin bir parçası olmuştur.
İlk olarak deniz ürünleri, et veya sebzeler bir teriyaki marine sosa yerleştirilir ve sonra kızartılır, kendi suyunda pişirilir veya ızgarada kızartılır. Klasik teriyaki sosları tavada, fırında veya ızgarada yemeğinize olağanüstü bir aroma katan tatlı ve ekşi bir tada sahiptir. Ve sadece Japon mutfağında değil! Teriyaki sosları dünyanın her yerinde kavrulmuş, fırında pişirilmiş veya ızgara yemekler için baharat olarak uygundur.

Kikkoman Teriyaki sosları yüksek kaliteli hazır marine soslardır. Bu soslar, farklı lezzetlerde sunulmaktadır: Teriyaki marine olarak sade ve lezzetli ya da kavrulmuş sarımsaklı, ballı veya kavrulmuş susamlı olarak. Ayrıca glutensiz çeşidi de var. Mutlaka denemelisiniz! Marine edilmiş veya ızgara yemeklere dolgun bir tat vermeyi kolaylaştırır

ÜRÜNLERIMIZ KEŞFEDIN

Lezzeti kaçırma!

Kaydol ve düzenli olarak yeni lezzetler keşfet!
Hata: Gerekli bilgilerin hepsi girilmemiştir.

Teklifler ve ürün bilgileri hakkındaki son gelişmelerden e-posta üzerinden bilgilendirilmek istiyorum. İstediğin zaman ücretsiz olarak üyelikten çık.