Kikkoman Ballı Teriyaki Barbekü Sos

Mevcut Boylar

DAMAK TADINIZ İÇİN SADECE EN İYİSİ.

Mükemmel barbeküyü elde etmek için doğru baharat karışımına ve hafif bir tatlılığa ihtiyacınız vardır. Kikkoman Teriyaki Ballı Barbekü Sosu, harika bir ızgara partisi için ihtiyacınız olan her şeye sahip! Ateş tutkunları, ilham almaya hazır olun.

Doğrudan şişeden veya kendi yaratıcı marineleriniz için bir temel olarak, Teriyaki Barbekü Sos Balımız doğru lezzet yumruğunu paketliyor. Sırrı, aromatik zencefil, sarımsak, soğan, şarap ve bal ile birlikte doğal olarak mayalanmış soya sosunun tam gövdeli aromasında yatmaktadır. Sonuç, barbeküde et, sebze veya tofu için ideal bir eşlikçi olan benzersiz, cesur bir tattır.

Tabii ki bu teriyaki sos aynı zamanda dip sos veya çeşni olarak da idealdir. Şişeyi açın ve yaratıcılığınızı konuşturun!

İsmi her şeyi açıklıyor: Teri sır anlamına gelir ve yaki ızgara veya kızartma anlamına gelir. Kikkoman Teriyaki Soslarımız sadece barbeküler için mükemmel olmakla kalmaz, aynı zamanda dünyanın her mutfağında kullanılabilir. Ürün yelpazesini buradan keşfedin.

ÜRÜNLERIMIZ KEŞFEDIN

Lezzeti kaçırma!

Kaydol ve düzenli olarak yeni lezzetler keşfet!
Hata: Gerekli bilgilerin hepsi girilmemiştir.

Teklifler ve ürün bilgileri hakkındaki son gelişmelerden e-posta üzerinden bilgilendirilmek istiyorum. İstediğin zaman ücretsiz olarak üyelikten çık.