Kikkoman Daha Az Tuzlu Doğal Olarak Fermente Soya Sosu
vegan
Mevcut Boylar

Tuz biraz daha az olabilir mi? O zaman tuzu azaltımış doğal fermente soya sosu versiyonumuz kesinlikle doğru seçim olur. Özel bir yöntemle sosun tuz oranının neredeyse yarısı alınır. Lezzetten ödün vermeden, tuz azaltılmış bir beslenmeye değer verenler için idealdir.

Doğul fermente az tuzlu soya sosunun orijinal sostan hiçbir eksiği yok: eşsiz lezzetli aroması kesinlikle aynen korunmuştur. Böylelikle bu versiyonu da, aynen klasik ürünümüzde olduğu gibi çok yönlü kullanabilirsiniz. Et, balık veya sebze yemeklerinin tadını vurgulamak için bir kere gezdirmek yeterlidir. Ayrıca doğal fermente az tuzlu soya sosumuz çorbalara, salata soslarına ve marine soslara da son lezzet dokunuşunu sağlar. Ve bu sadece Asya yemekleri için değil, dünyanın her yerinden yemek tarifleri için geçerlidir!

Bu soya sosu, sıkı bir test ve seçim sürecinin ardından bağımsız European Vegetarian Union (EVU) (Avrupa Vejetaryen Birliği) tarafından Avrupa genelinde resmi olarak V-Label etiketi ile ödüllendirildi.

ÜRÜNLERIMIZ KEŞFEDIN

Lezzeti kaçırma!

Kaydol ve düzenli olarak yeni lezzetler keşfet!
Hata: Gerekli bilgilerin hepsi girilmemiştir.

Teklifler ve ürün bilgileri hakkındaki son gelişmelerden e-posta üzerinden bilgilendirilmek istiyorum. İstediğin zaman ücretsiz olarak üyelikten çık.