Kikkoman Teriyaki Marine
vegan
Mevcut Boylar

Balık veya sebzeyi güzel marine soslu, ızgara veya tavada kızarmış ya da ocakta pişmiş haliyle mi seviyorsunuz? Öyleyse Teriyaki marine, tam size göre.

Her ne kadar mangal sezonunun favori sosu olsa da diğer kızartma yemeklerini tatlandırmada veya dip sos olarak da kullanabilirisiniz. Üretiminde doğal fermente soya sosumuzu baz alıyoruz- bu aynı zamanda Teriyaki marinesine eşsiz, dolgun bir tat veriyor.

Teriyaki terimi iki Japonca kelimeden oluşur teri (parlaklık) ve yaki (ızgarada/buğuda pişirmek). Japonya'da teriyaki tarzı yemekler nesillerdir geleneksel yemeğin bir parçası olmuştur.

İlk olarak deniz ürünleri, et veya sebzeler Teriyaki marine sosa yerleştirilir ve sonra kızartılır, kendi suyunda pişirilir veya ızgarada kızartılır. Klasik teriyaki sosları tavada, fırında veya ızgarada yemeğinize olağanüstü bir aroma katan tatlı ve ekşi bir tada sahiptir. Ve sadece Japon mutfağında değil! Teriyaki sosları dünyanın her yerinde kızartma, fırın veya ızgara yemekleri için uygun baharat sostur.

Kikkoman Teriyaki sosları yüksek kaliteli hazır marine soslardır. Bu soslarımız, farklı lezzetlerde sunulmaktadır: Teriyaki marine olarak sade ve lezzetli ya da kavrulmuş sarımsaklı, ballı veya kavrulmuş susamlı olarak. Ayrıca bir de glutensiz çeşidi var. Mutlaka deneyin! Marine edilmiş veya ızgara yemeklere dolgun bir tat vermeyi kolaylaştırır.

Bu Kikkoman sosu veganlar için uygundur.

Lezzeti kaçırma!

Kaydol ve düzenli olarak yeni lezzetler keşfet!
Hata: Gerekli bilgilerin hepsi girilmemiştir.

Teklifler ve ürün bilgileri hakkındaki son gelişmelerden e-posta üzerinden bilgilendirilmek istiyorum. İstediğin zaman ücretsiz olarak üyelikten çık.