Google+'de paylaş:

Ayın Ürünü: Poke Sauce

Kikkoman Poke Sauce, kavrulmuş susamlı doğal fermente soya sosumuzun yanı sıra bir miktar limon suyu ve hafif acı biber dokunuşuna dayanıyor. Mükemmel bir şekilde dengelenmiş kendine özgü kıvamıyla Poke Bowl gibi yemeklere yoğun bir tat verir.

Poke Sauce

Soya Soslu Tatlılar

Soya sosu, tatlılar için mükemmel bir tamamlayıcıdır. Bu özel lezzet kombinasyonuyla misafirlerinizi büyüleyin: doğal fermente soya sosumuzun birkaç damlası bile pastalara, turtalara, kremayav.b. ince, tatlı-tuzlu bir dokunuş verir.

daha fazla

Ayın Ürünü: Doğal Fermente Glutensiz Soya Sosu Tamari

Gluten intoleransı olan konukların ihtiyaçlarını karşılamak ve aynı zamanda lezzetli yemekler hazırlamak - doğal fermente glutensiz soya sosumuz Tamari ile mümkündür.

Doğal Fermente Glutensiz Soya Sosu Tamari

Ayın ürünü: doğal fermente soya sosu

Doğal fermente soya sosu, sadece Japon ve Asya yemekleri için değil - et ya da balık yemekleri, makarna, salata ya da çorbalar olsun - ince ve harika lezzeti ile uluslararası yemekler için mükemmeldir.

Doğal fermente soya sosu

Japon tarzı tapas: JAPAS

Sadece İspanyollar tapaslarıyla çok sayıda küçük meze seçmektedir. Japon kültüründe de, küçük porsiyonlarda ve ince kase - KAISEKI olarak adlandırılan - yemek servisi son derece popülerdir. Şefimizin fikirlerine bir göz atın ve lezzetli JAPAS'larımızla misafirlerinizi şımartın.

daha fazla

Susam Sos

Kavrulmuş susamlı aromatik, kremalı soslar Japonya'da çok popülerdir. Kikkoman Susam Sosumuzla salatalar, tofu, makarna, haşlanmış sebzeler ve diğer birçok yemek tek kelimeyle nefistir!

Susam Sos