Yeni Sushi çeşitlerimizle yaratıcı olun!!

Sushi ruloları büyüleyicidir: Vejeteryan seçeneklerden, deniz mahsullüsüne, tatlı, ekşi ve acı dolu lezzetli çeşidi bulunmakta ! Sizi en yeni, hızlı ve kolay Sushi çeşitlerimizle tanıştıralım. Tabii ki Kikkoman soslarımızla tatlandırılmış ve rafine edilmişlerdir. En iyi suşi - düşündüğünüzden çok daha kolay!

Sebzelendir!

Vejetaryen yemeklerin sıkıcı olduğunu kim söylüyor? O kadar çok ağız sulandıran ve lezzetli sebzeler var ki, bir araya geldiklerinde vücudunuzun iyi hissetmesi için ihtiyaç duyduğu besinleri sağlarken aynı zamanda size en muhteşem tat deneyimlerini yaşatırlar. Farklı kombinasyonları deneyin, Maki ruloları yapın ve kendinize, arkadaşlarınıza ve ailenize şimdiye kadarki en eğlenceli sebzeli tabaklarla şımartın!  

Vejetaryen Maki için olası kombinasyonlar:

Sihirli susam

Doğal fermente soya sosumuza daldırıldığında Sushinin ne kadar lezzetli olduğunu hepimiz biliyoruz. Ama işte size bir ipucu: Seçtiğiniz malzemeleri tamamlamış olduğunuz Makilere yuvarlamadan önce, biraz susam sosumuzdan pirincin ve seçilen Sushi soslarının üzerinde gezdirin. Alternatif olarak fıstık ezmesi, su, susam yağı ve Kikkoman doğal fermente soya sosuyla karıştırabilirsiniz. Sadece birkaç damlası bile tadında büyük bir fark yaratır!

Balıklı lezzet

Balıkla yapılan Sushi her zaman klasik bir lezzet olarak kalacaktır. Hiç Uramaki Sushi tarifinize kızarmış balık kroketleri eklemeyi düşündünüz mü? Dışı çıtır çıtır ve içindeki balığın yumuşaklığı, Sushi rulolarınıza beklenmedik şekilde lezzetli bir dokunuş katmaktadır.

Sushi keyfiniz için daha şaşırtıcı kombinasyonlar:

Yumurtalı parlak bir fikir

Tuzlu omletlerimizi hepimiz bilir ve severiz ama hiç yumurtalarınıza şeker koymayı denediniz mi? Hayır, şaka yapmıyoruz. Sushi için Tamago omletleri hazırlamanın bir geleneksel Japon yolu. O halde Sushi tabağınızı Tamago tarifimizle tatlandırın!