Barbekü Sezonu için Teriyaki Sosları

Kikkoman Teriyaki Soslar – Mangal Mevsiminin Yıldızları

Yaz, güneş, mangal partisi! Havaların ısınması, barbekü hayranlarına açık havada yemek keyfini müjdeler. Lezzetli biftek, çıtır sosis, füme balık veya aromatik ızgara sebzeler ile keyifli bir ortamda mangal mevsimini açmanın zamanı geldi. Konuklarınıza çok özel bir ziyafet sunmak istiyorsanız, barbekü sezonunun gerçek yıldızları olan lezzetli Kikkoman Teriyaki soslarını, eksik etmemelisiniz! Artık mayonez ve ketçapın pabucu dama atıldı...

Lezzetli marine sos ile mangal keyfini garantileyin!

Mangal yaparken doğru marine sos ile gerçek lezzetleri ortaya çıkarın. Et ve diğer yiyecekleri yumuşak veya çıtır pişirip harikalar yaratın. Kikkoman Ballı Teriyaki Barbekü Sos, Kavrulmuş Sarımsaklı Teriyaki Sos ve Kavrulmuş Susamlı Teriyaki Sos ile çok farklı, ama bir o kadarda yoğun tatlar yaratırsınız. Özellikle işiniz biraz aceleyse hazır marine sos olarak da çok pratik ve kullanışlıdırlar: açın, içine ızgara malzemelerini koyun ve mangalda pişirin.

Izgarada pişirilen doyurucu ve aromalı lezzetler

Kikkoman Teriyaki soslarının tadı, özellikle et, balık ve sebzeler tamamen içinde marine edildiğinde ortaya çıkar. Marinasyon süresi ne kadar uzun olursa, tat o kadar yoğun olur. Kikkoman Ballı Teriyaki Barbekü Sos, tatlı ve hoş bir aroma sağlar. Daha baharatlı olmasını tercih ederseniz, Kikkoman Kavrulmuş Sarımsaklı Teriyaki Sos denemelisiniz. Doğal fındık veya ceviz aromasını mı seviyorsunuz? O zaman size Kikkoman Kavrulmuş Susamlı Teriyaki Sos öneririz.

Kikkoman dip sos önerisi

Lezzetli dip soslar, her bahçe partisinin zengin büfesinin olmazsa olmazıdır. Izgara yiyecekler tabağa alındıktan sonra eti kes, sebzeleri doğra, dip sosa batır ve tadını çıkar! Çok özel tatlar içeren Kikkoman Teriyaki soslar, hazır barbekü dip sos olarak mükemmeldir - ve lezzete lezzet katar.