Kikkoman Yemek Blogu

Japonya, Washoku ve Kikkoman birbirinden ayrılamaz. Temalarımızdan ilham alın.

Yemek Blogu
ONE TRAY - Kikkoman soya sosu ile ızgarada da hazırlanabilen lezzetli fırın tarifleri!

Et, balık veya sebze olsun: Yemeklerinizi soya sosu ile marine edin ve ONE TRAY ile ateşe dayanıklı bir kapta ızgarada pişirin. Bu şekilde kolayca büyüleyici yemekler yaratabilirsiniz.

Yemek Blogu
Barbekü - Mangaldan daha fazlası

Yemekler ızgarada piştiğinde, doğrudan köz üzerinde olurlar. Barbekü'de yiyecekler aromatik dumanda yavaşça pişirilir ve çok belirgin bir tat alır.

Yemek Blogu
Mükemmel Hamburgerin Sırrı

İster Amerikan klasiği olsun ister Pulled Pork, pastırma veya vegan olsun: Hamburgerler fastfood izlenimlerini çoktan geride bıraktı ve hazırlanışları bir kült haline geldi.

Yemek Blogu
Çabuk Hazırlanan Yaz Tarifleri

Dışarısı gerçekten sıcak olduğunda, zahmetsizce taze, hafif yemekler hazırlamak isteriz. Yazlık malzemelerin ve canlandırıcı baharatların ideal kombinasyonu, Kikkoman soya sosları ile sağlanır.

Yemek Blogu
Kolay Barbekü Tarifleri

Kikkoman'ın düşük kalorili sosları, ızgara yemeklerini mükemmel şekilde tamamlıyor. Bu sosları dip sos olarak veya biftek, balık, sebze veya diğer malzemelerle marine etmek için deneyin.

Yemek Blogu
Hafif Yemekler

Canlılık sadece çok hareketliliğe ve egzersize bağlı değildir. Beslenme de fiziksel olarak iyi hissetmeniz için önemli bir faktördür.

Yemek Blogu
Yaz için Güç Kaynağı!

Sıcak yaz havası vücudumuza ağır bir yük olabilir. Kikkoman'ın, yaz boyunca formda kalmanızı sağlayan vitamin ve mineral bakımından zengin gıdalar için harika önerileri var.

Yemek Blogu
Barbekü Sezonu için Teriyaki Sosları

Yaz + güneş = mangal! Marine soslarımız ile ızgara yaparak gerçek lezzetler yaratabilirsiniz. Bifteğinizi ve diğer etlerinizi ön plana çıkarın!

Yemek Blogu
Yaz için harika ızgara tarifleri, marinatlar ve ızgara garnitürleri

Barbekü mevsimi, diğer mevsimlere göre çok daha fazla mutfak lezzeti sunar. Izgarada birçok nefis yemek hazırlanabilir. Biraz ilham almaya ne dersiniz?

Yemek Blogu
#Stay home, cook at home: Vol. 1

Şimdi yeni tarifler deneme zamanı. Kikkoman, kendinizi ve sevdiklerinizi evde şımartmak için kullanabileceğiniz bazı tarifler hazırladı. Bu sefer: Herkesin kesinlikle sevdiği ve kesinlikle denemeniz gereken 5 popüler Japon yemeği.

Yemek Blogu
Ramazan'da Kikkoman

Ramazan ayı boyunca Kikkoman soya sosu, tabağınızda çok çeşitli lezzetler yaratır. İster çorba, salata olsun ister sos, et, balık veya tatlı olsun: Su, soya fasulyesi, buğday ve tuz gibi dört doğal malzeme ile fermente edilen sosumuz, her yemeğe umami lezzeti verir.

Yemek Blogu
Kolay, pratik ve lezzetli atıştırmalık tarifleri

Canınız lezzetli bir şeyler atıştırmak istiyor, ama yemekle uğraşmak istemiyorsunuz. Kikkoman, kolaylıkla hazırlanabilen birkaç lezzetli atıştırmalık fikirlerini bir araya getirdi.