Oops, an error occurred! Code: 202206300002443d2daa99
Organik Soya Sosu
Organik Soya Sosu
Organik Soya Sosu
Previous
Next
Mevcut boyutlar
150 ml şişe, 250 ml şişe, 1 L PET şişe

Organik Soya Sosu

organik
organik

Organik şu an tam moda! Giderek daha fazla tüketici bilinçli bir yaşam tarzı arıyor ve mümkün olan en doğal ve işlenmemiş gıdalara büyük önem veriyor. Dolayısıyla Kikkoman'ın doğal fermente organik bir soya sosu sunduğu haberi tam vaktinde geliyor!

Klasik ürünümüz doğal fermente soya sosu gibi, organik soya sosumuz da sadece dört saf bileşen içerir: soya fasulyesi, buğday, su ve tuz. Biyolojik olarak üretilen bu hammaddeleri büyük bir titizlikle seçiyoruz. Bu nedenle doğal fermente organik soya sosumuzun en az klasik soya sosumuz kadar lezzetli ve aromalı olduğunu garanti edebiliriz.

Organik soya sosu, bu amaç için özel olarak tasarlanmış bir fabrikada üretilir. Fermentasyon süreci altı ay sürer ve sıkı kalite yönetmeliklerine göre gerçekleşir. Organik soya sosumuzu etiketinden, Avrupa organik mühründen ve ilgili sertifika numarasından tanıyabilirsiniz.

Bu Kikkoman sosu veganlar için uygundur.

devamı

Biliyor muydunuz?

Kikkoman doğal fermente organik soya sosunu klasik ürünümüz doğal fermente soya sosu gibi kullanabilir; et, balık veya sebze yemeklerini tatlandırabilirsiniz. Ayrıca salata sosları ve marine soslar için de idealdir. Mutlaka deneyin!