Oops, an error occurred! Code: 20220627021717cb626e1b
Glutensiz Soya Sosu Tamari
Glutensiz Soya Sosu Tamari
Glutensiz Soya Sosu Tamari
Previous
Next
Mevcut boyutlar
1 L PET şişe, 10 ml küçük torba, 20 L karton

Glutensiz Soya Sosu Tamari

glutensiz
glutensiz
vegan
vegan
helal
helal

Çölyak hastası olsanız bile bizim özel Tamari soya sosumuzu kullanabilirisiniz

Pek çok tahıl gluten içerir, buna doğal fermente soya sosumuzda kullandığımız buğday da dahil. Fakat siz gluten hassasiyeti olan, soya sosu severlere güzel bir haberimiz var. Ürünlerimizin arasına sizin için doğal fermente glutensiz tamari soya sosunu ekledik. Diğer klasik soya soslarımız gibi, glutensiz soya sosu versiyonumuz da doğal fermente edilmiş olup, orjinalinden ne daha az kullanım alanına sahiptir, ne de daha az lezzetlidir.

Hepsi için bir sos

Doğal fermente edilmiş Tamari Glutensiz Soya Sosu; doğal fermente normal soya sosunun kullanıldığı heryerde rahatlıkla kullanılabilir.

Çünkü herkes Kikkoman tadını çok sever. Çölyak rahatsızlığı olanlar bile…

Evinizde ya da restaurnatınızda artık iki farklı soya sos kulllanmak zorunda değilsiniz. Çölyak rahatsızlığı olmayanlar da Glutensiz, Helal sertifikalı ürünümüzü çok sevecek.

Bakınız!

Tamari Glutensiz Soya Sosumuz yeni tarifimizle üretime geçti. Hem sadece glutensiz değil aynı zamanda Helal sertifikalı da. Müslümanlık inancına sahip kişiler de hiç tereddüt etmeden Tamari glutensiz soya sosumuzu kullanabilirler. Eğer özellikle helal olmasına önem veriyorsanız lütfen ürünümüz üzerindeki içerik bilgisini okuyunuz ve Helal sertifikası amblemi olup olmadığına bakınız. Çünkü raflarda hala bir önceki helal sertifikası içermeyen glutensiz soya sosumuz olabilir.

Bu soya sosu, sıkı bir test ve seçim sürecinin ardından bağımsız European Vegetarian Union (EVU) (Avrupa Vejetaryen Birliği) tarafından Avrupa genelinde resmi olarak V-Label etiketi ile ödüllendirildi.

devamı

malzemeler

Su, Soya fasulyesi, Tuz, Ruh sirkesi.

Besin değerleri başına 100 ml

Enerji240 kJ / 57 kcal
Yağ0 g
Doymuș yağ0 g
Karbonhidrat2 g
Șekerler0 g
Protein10 g
Tuz16,4 g