Oops, an error occurred! Code: 202206300008279ab0f60e
yeni
Az Tuzlu Teriyaki Marinade
Previous
Next
Mevcut boyutlar
250 ml şişe

Az Tuzlu Teriyaki Marinade

%40 tuzu azaltılmış Az Tuzlu Teriyaki Marinade Sos, lezzetten ödün vermeden çeşitli tariflerin düşük tuzlu hazırlanması için harika bir tercihtir! Teriyaki marine sosumuz gibi çok yönlü olup ızgara, kızartma veya kızarmış et ve sebzeler için ideal baharatlı hazır marine sostur. Az Tuzlu Teriyaki Marinade sosun temeli, Doğal fermenteli az tuzlu soya sosumuzdur. Bu nedenle hafif tatlı bir aroma ile birlikte özel bir dolgun lezzete sahiptir.

Teriyaki, Japonca "teri" (sır) ve "yaki" (ızgara veya güveç) kelimelerinin birleşiminden oluşur. Japonlar nesillerdir geleneksel Teriyaki tarzı yemekler hazırlamaktadır. Deniz ürünleri, et veya sebzeler kızartılmadan, fırında pişirilmeden veya ızgara yapılmadan önce Teriyaki marine sosta bekletilir. Teriyaki sadece Japon mutfağında değil, dünyanın her yerinden geleneksel tava, fırın veya ızgara yemeklerini baharatlamak için idealdir.

Kikkoman Teriyaki Sosları birinci sınıf kalitede kullanıma hazır marine soslardır. Standart lezzeti ile Teriyaki Marinade, %40 daha az tuzlu, glütensiz, kavrulmuş sarımsaklı, ballı veya kavrulmuş susamlı olarak farklı marinasyon soslarımızı bulabilirsiniz.

Kikkoman Marinasyon soslarımız, veganlar için uygundur.

devamı