Google+'de paylaş:

Kavrulmuş Sarımsaklı Teriyaki Sauce

Teriyaki severler ve barbekü fanları dikkat: Ürün seçeneklerimiz artık doyurucu ve aromatik yeni bir lezzet deneyimi ile zenginleştirilmiştir! Kavrulmuş sarımsaklı Teriyaki sosla tüm kırmızı et, tavuk, balık ve sebze yemeklerinizi, ince baharatlı lezzet farkıyla tatlandırabilirsiniz. Klasik doğal fermente soya sosuna öncelikle sarımsak olmak üzere özenle seçilmiş taze malzemelerin eklenmesiyle elde edilen bu sos, ızgara ve tava yemeklerinize ayrı bir zenginlik katacaktır.

Eğer işiniz aceleyse ...

Yemek pişirmeye birçok insan heveslidir, ancak çok azının vakti vardır. Özellikle hafta içi birçok evde her şey daha hızlı olmalı. Sorun değil, çünkü kavrulmuş sarımsaklı Teriyaki sos, lezzetli yemeklerin hızlı ve kolay hazırlanması için idealdir. Nasıl mı? Sosu sadece tavadaki yemeğinize ilave edin, 10-15 dakika pişirin ve yemek hazır! Ek baharata gerek yok!

Önerimiz: Kavrulmuş sarımsaklı Teriyaki sosumuzu marine sos olarak kullanın - kızarmış tavuk, dana eti, karides veya kaburga için idealdir. Kızartmadan önce marine edilen bu yemekler daha da lezzetli olur. Tatlı ve baharatlı teriyaki sos kızarmış pilav hazırlarken de adeta lezzet patlamalarına yol açar. Bunun için, tavaya bir kaç damla damlatmanız yeterlidir!

Ingredients
Soy Sauce (Water, Soybeans, Wheat, Salt), Water, Sugar, Wine (contains sulphur dioxide), Roasted garlic powder (3,8%)(Garlic, Sunflower oil), Spirit vinegar, Modified maize starch, Minced garlic (1,4%), Salt.
Nutrition information per 100ml
Energy [kJ/kcal] 635 / 150
Fat [g]   <0.5
   of which saturates [g] 0
Carbohydrate [g] 28
   of which sugars [g]   23
Protein [g]   5.2
Salt [g]    7.3