Google+'de paylaş:

Yaz için hızlı tarifler

Dışarısı gerçekten ısındığında, hafif ve az yağlı yemekler daha çok tercih edilir! Yazlık malzemeler ve taze baharatların doğru kombinasyonu, günün herhangi bir saatinde optimum enerji sağlar. Örneğin, Ponzu Limonlu Soya Sosu, Ponzu Orange veya Ponzu Çili gibi Kikkoman Ponzu serisinden meyvemsi hafif soslarımız, bu yemeklere özel bir canlılık ve tazelik verir. Doğal fermente soya sosumuz, yaz yemeklerine umami lezzeti sağlar. Ayrıca Yaz-Bowl'ın mükemmel arkadaşı olan dolgun lezzetli Poke Sauce, daima hazır elinizin altında sayılır. Yaz mutfağımızın yıldızlarını bir araya getirdik ve size sıcak mevsim için nasıl lezzetli yemekler hazırlayacağınızı sunmak isteriz. Biraz ilham almaya ne dersiniz?

Her gün için hafif öğle yemeği tarifleri

Değişen malzemelerle hazırlanan salatalar, öğle yemeği ya da atıştırmalık olarak her zaman favoriler arasında sayılır. Ancak pirinç, avokado, somon veya ananaslı dürümler (wrap) ve kâseler de (bowl) yaz sıcağında mükemmeldir ve ayrıca çabuk hazırlanırlar. Kendiniz deneyin:

Yaz akşam yemeği için tarifler

Yaz ayları, birçok açık hava etkinliği, yüzme, bisiklete binme ve daha fazlasıyla başlıyor. Güneşte böyle yoğun bir günün ardından, akşamları sağlıklı ve enerjik bir yemek kaçırılmamalıdır. Hafif tavuk yemeklerinden balık spesiyalitelerine ve vejeteryan lezzetlere kadar hazırlaması 30 dakikadan fazla sürmeyen değişik tarifleri burada bulabilirsiniz.

Yaz çocukları için tatlılar

Bunaltıcı yaz havalarında bile canımız zaman zaman tatlı çeker: ferahlatıcı meyveli bir tatlı veya dondurma! Her ikisine de Kikkoman soya sosları ile mükemmel şekilde lezzetin püf noktası verilebilir. Bu tarifleri deneyin, kendiniz ikna olun: