Google+'de paylaş:

Sayısız barbekü yemek tarifi videolarımızı keşfedin ve ızgarayı yakıp kendiniz deneyin!

Düşük kalorili Kikkoman sosları, ızgara yemekleriyle mükemmel uyum sağlar. Ketçabı, bir kenara bırakın ve onun yerine ızgara yemeğinizi Kikkoman soslarımıza bandırın. Ya da biftek, balık, sebze ve diğer ürünleri soya soslarımızla marine edin. Gerçek barbekü lezzetlerinin nasıl yapıldığını tarif videolarımızda görebilirsiniz!

devamı

Kikkoman Soslu Hafif ve Taze Yaz Salataları

Kikkoman soya ve özel sosları, dressing ve vinegret sos hazırlamak için idealdir. Soya soslarımız ile veya Ponzu Limonlu, Ponzu Orange ya da Ponzu Çili gibi diğer soslarımızla, dressing veya vinegret soslarının çeşitli varyasyonlarını deneyin. Yaz salatalarınızın tadını Kikkoman soslarıyla çıkarın!

devamı

Hawaii Mutfağı

Aloha! Hawaii'nin modern füzyon mutfağı, farklı kültürlerden gelen yemek tariflerini birleştiriyor. Bu farklı lezzetlerin sentezinde Japon mutfağının etkileri de görülebilir - mesela Poke Bowl (Poke Kâse), muhtemelen adadaki en ünlü yemektir. Gelin, bu milli yemeği, yeni sosumuz Poke Sauce ile hazırlayın!

devamı

Asya'dan Noodle Çeşitleri

Bir çeşit Asya makarnası veya eriştesi olan noodle çeşitlerini tanıyor musunuz? Soba, Udon veya Ramen Noodle diye anılan erişte çeşitlerini duydunuz mu hiç? Shirataki'yi biliyor musunuz? Kikkoman, bugün size özellikle Japonya’da yapılan birçok değişik lezzetli noodle çeşidini tanıtacaktır.

daha fazla

Tatlılarda Soya Sosu

Umami lezzetini tatlılarınızda da ister misiniz? O zaman pastanıza, kremanıza, çikolata ve dondurmanıza doğal fermente soya sosumuz ile ince bir lezzet katın! Sosumuz sadece Sevgililer Günü tatlılarına değil başka tatlılara da çok özel, hoş bir tatverir.

daha fazla