Google+'de paylaş:

Temaki Partisi: Kolay, lezzetli ve eğlenceli!

Sarın ve tadını çıkarın - Temaki partisinde, tüm favori malzemeler masada yer alır ve herkes gönlüne göre dilediğini seçer. Temaki, kolaylıkla hazırlanır ve arkadaşlarınızla ve ailenizle keyifli bir akşam geçirmenizi garanti eder. Kendi Temaki sarmalarınızı yaratmak sadece damak zevkinize hitap etmez aynı zamanda çokta eğlencelidir! Kikkoman'ın Temaki tariflerinden ilham alın!

devamı

Shabu-Shabu’yu biliyor musunuz?

İncecik dilimlenmiş dana eti, Çin lahanası, havuç, mantar ve farklı sebze çeşitleri - bunlar Japon fondüsü Shabu-Shabu'nun malzemeleridir. Kikkoman, bu keyifli yemeğin neden bu kadar popüler olduğunu ve hangi Kikkoman soslarının bu yemeğe uygun olduğunu size açıklayacaktır.

devamı

Kikkoman Sosları ile Farklı bir Fondü

Shabu-Shabu tarzında geleneksel fondü yapmak çok kolay! Kikkoman, size bu Avrupa klasiğinin Japon dokunuşlu üç harika tarifini takdim eder.

devamı

Hepsi bir fasulyede

Tofu (soya peyniri), soya sosu, miso, edamame, soya sütü, un ve yağ - hepsi soya fasulyesinden yapılır! Soya ürünleri yalnızca Asya'da sevilen bir malzeme değil, aynı zamanda dünya çapında giderek daha popüler hale geliyor. Çok yönlü fasulye hakkında burada daha fazla bilgi edinebilirsiniz ve ayrıca soya ve Kikkoman soya soslarımızile hazırlanan tarifleri de deneyebilirsiniz.

devamı