Google+'de paylaş:

Asya'dan Noodle Çeşitleri

Bir çeşit Asya makarnası veya eriştesi olan noodle çeşitlerini tanıyor musunuz? Soba, Udon veya Ramen Noodle diye anılan erişte çeşitlerini duydunuz mu hiç? Shirataki'yi biliyor musunuz? Kikkoman, bugün size özellikle Japonya’da yapılan birçok değişik lezzetli noodle çeşidini tanıtacaktır.

daha fazla

Tatlılarda Soya Sosu

Umami lezzetini tatlılarınızda da ister misiniz? O zaman pastanıza, kremanıza, çikolata ve dondurmanıza doğal fermente soya sosumuz ile ince bir lezzet katın! Sosumuz sadece Sevgililer Günü tatlılarına değil başka tatlılara da çok özel, hoş bir tatverir.

daha fazla

Meksika ve bir tutam Asya

Kikkoman doğal fermente soya sosu, dünyanın hemen her ülkesinde geleneksel yemeklerin lezzetini yoğunlaştırıyor. Her mutfağa yakışan sosumuz, Meksika mutfağı ile de mükemmel uyum sağlıyor. Çili, dürüm, Fajitas, Salsa ve diğerlerini bir de Asya dokunuşu ile deneyin!

daha fazla

Ev için hızlı atıştırmalıklar

Sokak yemeği herkesin ağzında. Burger, dürüm, çöp şiş ve benzeri yemek satan gezici stantlar, denememiz için bizi yeni yerlere davet ederek küçük atıştırmalıklar sayesinde bize yeni lezzet dünyalarını açıyorlar. Yemek tariflerimize bir göz atın ve bizimle atıştırın!

daha fazla

Kikkoman ile lezzet sınırsız ♥ ♥ ♥

Asla öğrenmeyi bırakmazsınız: Kikkoman doğal fermente soya sosu, özellikle çok yönlüdür. Farklı yemekler için bunları farklı şekillerde kullanabilirsiniz. Noktamız size nasıl olduğunu gösterir.

Şimdi izle!