Google+'de paylaş:

Yeni başlayanlar için baharat okulu

Okul tekrar başlıyor! Yeni bir şeyler öğrenmek ister misiniz? Soya sosu nasıl düzgün bir şekilde dozlandıracağınızı ve yemeğinizi profesyonel bir şef gibi nasıl bulacağınızı öğrenin.

daha fazla

Kikkoman ile lezzet sınırsız ♥ ♥ ♥

Asla öğrenmeyi bırakmazsınız: Kikkoman doğal fermente soya sosu, özellikle çok yönlüdür. Farklı yemekler için bunları farklı şekillerde kullanabilirsiniz. Noktamız size nasıl olduğunu gösterir.

Şimdi izle!

Kikkoman ile Vejetaryen ve Helal!

Kikkoman, herkesin damak zevkine uygun çok çeşitlilik sunar! Çünkü tüm soslarımız, vejeteryan yemekleri tatlandırmak için idealdir ve aynı zamanda helal mutfak için de uygundur.

daha fazla

Soya sosu daha fazlasını yapabilir!

Soya sosu, birçok özelliğe sahiptir. Örneğin, malzemelerin tipik kokularını hafifletir. Kısa süre marine edin veya malzemelerin üzerine birkaç damla damlatın, yiyecekler daha hafif bir aromaya sahip olacaktır. Ayrıca soya sosu bakteriyostatik etkiye de sahiptir. Pembe rosto etler, taze balık ve deniz ürünleri sevenler için mükemmeldir.

daha fazla

Hafif Yaz Mutfağı

Havalar ısındığında, hazırlaması hızlı ve kolay olan hafif yemekleri severiz. Avokado, somon ve pilavlı Kikkoman Superfood Bowl'umuz gibi. Tarif ve daha fazla hafif yaz yemekleri burada bulunabilir.

daha fazla