Google+'de paylaş:

Meksika ve bir tutam Asya

Kikkoman doğal fermente soya sosu, dünyanın hemen her ülkesinde geleneksel yemeklerin lezzetini yoğunlaştırıyor. Her mutfağa yakışan sosumuz, Meksika mutfağı ile de mükemmel uyum sağlıyor. Çili, dürüm, Fajitas, Salsa ve diğerlerini bir de Asya dokunuşu ile deneyin!

daha fazla

Ev için hızlı atıştırmalıklar

Sokak yemeği herkesin ağzında. Burger, dürüm, çöp şiş ve benzeri yemek satan gezici stantlar, denememiz için bizi yeni yerlere davet ederek küçük atıştırmalıklar sayesinde bize yeni lezzet dünyalarını açıyorlar. Yemek tariflerimize bir göz atın ve bizimle atıştırın!

daha fazla

Yeni başlayanlar için baharat okulu

Okul tekrar başlıyor! Yeni bir şeyler öğrenmek ister misiniz? Soya sosu nasıl düzgün bir şekilde dozlandıracağınızı ve yemeğinizi profesyonel bir şef gibi nasıl bulacağınızı öğrenin.

daha fazla

Kikkoman ile lezzet sınırsız ♥ ♥ ♥

Asla öğrenmeyi bırakmazsınız: Kikkoman doğal fermente soya sosu, özellikle çok yönlüdür. Farklı yemekler için bunları farklı şekillerde kullanabilirsiniz. Noktamız size nasıl olduğunu gösterir.

Şimdi izle!

Kikkoman ile Vejetaryen ve Helal!

Kikkoman, herkesin damak zevkine uygun çok çeşitlilik sunar! Çünkü tüm soslarımız, vejeteryan yemekleri tatlandırmak için idealdir ve aynı zamanda helal mutfak için de uygundur.

daha fazla

Soya sosu daha fazlasını yapabilir!

Soya sosu, birçok özelliğe sahiptir. Örneğin, malzemelerin tipik kokularını hafifletir. Kısa süre marine edin veya malzemelerin üzerine birkaç damla damlatın, yiyecekler daha hafif bir aromaya sahip olacaktır. Ayrıca soya sosu bakteriyostatik etkiye de sahiptir. Pembe rosto etler, taze balık ve deniz ürünleri sevenler için mükemmeldir.

daha fazla