Google+'de paylaş:

Yaz boyunca tam güçle devam!

Isı ve güneş ışığı vücut için oldukça yorucu olabilir! Kikkoman size doğru soya sosu ile hazırlanan birçok vitamin ve mineral içeren harika yemekler tanıtacak!

devamı

Yaz için hızlı tarifler

Dışarısı gerçekten sıcaksa, çok fazla çaba harcamadan hafif ve taze yemekler hazırlamak istersiniz. Kikkoman soya sosu ile yazlık malzemeler ve taze baharatların doğru kombinasyonu, günün herhangi bir saatinde optimum enerji sağlar.

devamı

Kikkoman Soslu Hafif ve Taze Yaz Salataları

Kikkoman soya ve özel sosları, dressing ve vinegret sos hazırlamak için idealdir. Soya soslarımız ile veya Ponzu Limonlu, Ponzu Orange ya da Ponzu Çili gibi diğer soslarımızla, dressing veya vinegret soslarının çeşitli varyasyonlarını deneyin. Yaz salatalarınızın tadını Kikkoman soslarıyla çıkarın!

devamı

Sayısız barbekü yemek tarifi videolarımızı keşfedin ve ızgarayı yakıp kendiniz deneyin!

Düşük kalorili Kikkoman sosları, ızgara yemekleriyle mükemmel uyum sağlar. Ketçabı, bir kenara bırakın ve onun yerine ızgara yemeğinizi Kikkoman soslarımıza bandırın. Ya da biftek, balık, sebze ve diğer ürünleri soya soslarımızla marine edin. Gerçek barbekü lezzetlerinin nasıl yapıldığını tarif videolarımızda görebilirsiniz!

devamı