Google+'de paylaş:

Kikkoman ile Vejetaryen ve Helal!

Kikkoman, herkesin damak zevkine uygun çok çeşitlilik sunar! Çünkü tüm soslarımız, vejeteryan yemekleri tatlandırmak için idealdir ve aynı zamanda helal mutfak için de uygundur.

daha fazla

Soya sosu daha fazlasını yapabilir!

Soya sosu, birçok özelliğe sahiptir. Örneğin, malzemelerin tipik kokularını hafifletir. Kısa süre marine edin veya malzemelerin üzerine birkaç damla damlatın, yiyecekler daha hafif bir aromaya sahip olacaktır. Ayrıca soya sosu bakteriyostatik etkiye de sahiptir. Pembe rosto etler, taze balık ve deniz ürünleri sevenler için mükemmeldir.

daha fazla

Hafif Yaz Mutfağı

Havalar ısındığında, hazırlaması hızlı ve kolay olan hafif yemekleri severiz. Avokado, somon ve pilavlı Kikkoman Superfood Bowl'umuz gibi. Tarif ve daha fazla hafif yaz yemekleri burada bulunabilir.

daha fazla

Mangal Mevsiminin Yıldızları

Kikkoman Teriyaki sosları, barbekü mevsiminin vazgeçilmezidir! Et, balık ve sebzeler için sadece servise hazır mükemmel marinatlar değil, aynı zamanda her türlü barbekü yemeğine dip sos olarak da uygundur. Deneyin!

daha fazla

Çok Yönlü Soya Sosu

Kikkoman soya sosu, salata ve dip sosları ile ev yapımı barbekü soslarınızın lezzetini tamamlayan püf noktasıdır! Tadı, damağınızda kalacak: soya sosu diğer soslar ve malzemelerle iyi uyum sağlar ve her yemek için çok çeşitli lezzetler sunar.

daha fazla