Kikkoman Doğal Olarak Fermente Soya Sosu

vegan
Mevcut Boylar

Klasik ürünümüz, doğal fermente soya sosu, yemek pişirirken veya piştikten sonra tatlandırmak için daima doğru baharat sosudur. Sadece Asya mutfağı yemekleri için değil, tüm yemekler için geçerlidir bu. Kikkoman doğal fermente soya sosunu, İtalyan pizzası, Amerikan burgeri, salata ve hatta tatlı olarak en sevdiğiniz yemeklerde deneyin. Bu özel baharat çeşidi, hafif aromasıyla ve zengin umami içeriği ile her yemeği zenginleştirir.

Kikkoman doğal fermente soya sosu, herhangi yapay katkı maddesi, renklendirici ve koruyucu veya lezzet arttırıcı madde olmaksızın geleneksel bir tarife göre dört saf bileşen olan soya fasulyesi, buğday, su ve tuzdan fermente edilir. Kikkoman'ın doğal fermente soya sosunun eşsiz özelliği, açık kahverengi, berrak rengi ve eşsiz aromasıdır.

Bu soya sosu, sıkı bir test ve seçim sürecinin ardından bağımsız European Vegetarian Union (EVU) (Avrupa Vejetaryen Birliği) tarafından Avrupa genelinde resmi olarak V-Label etiketi ile ödüllendirildi.

Lezzeti kaçırma!

Kaydol ve düzenli olarak yeni lezzetler keşfet!
Hata: Gerekli bilgilerin hepsi girilmemiştir.

Teklifler ve ürün bilgileri hakkındaki son gelişmelerden e-posta üzerinden bilgilendirilmek istiyorum. İstediğin zaman ücretsiz olarak üyelikten çık.