Soya Sosu Tozu

Kikkoman ayrıca endüstriyel standartlara göre gıda maddelerinin üretimi için püskürterek kurutulmuş soya sosu da sunmaktadır. Bu işlemde, maltodekstrin kullanılarak çeşitli toz konsantreleri püskürtülerek kurutulur. Soya sosu tozu, kuru bulyonlar, çorbalar, soslar ve marineler için ideal bir temel oluşturur. Bir palet üzerinde 400 kg'da 25 kg'lık konteynerler halinde paketlenir - farklı azot içerikleriyle birlikte. Doğal fermantasyon yöntemi 3-MCPD'ye neden olmaz. Tüm ürünler Avrupa üretimlidir ve HACCP yönetmeliğine ve AB direktiflerine göre yapılmıştır.

Çok önemli: Ürünlerimizde sadece GDO’suz malzemeler kullanıyoruz.

Kikkoman Soya Sosu Tozu Çeşitleri

Ürün çeşitliliğiKS-20KU-20KN-20KL-20
İçerik listesiSoya sosu, (Soya fasulyesi, Buğday, Sofra tuzu), Maltodekstrin, Sofra tuzu.Soya sosu (Soya fasulyesi, Buğday, Sofra tuzu), Maltodekstrin, Sofra tuzu.Soya sosu (Soya fasulyesi, Buğday, Sofra tuzu), Maltodekstrin, Sofra tuzu.Soya sosu (Soya fasulyesi, Buğday, Sofra tuzu), Maltodekstrin, Sofra tuzu.
ÖzelliklerYoğun soya sosu tadıYoğun soya sosu tadıHafif soya sosu tadıAzaltılmış tuz içeriği
GDO’suz (AB)evetevetevetevet
Veganevetevetevetevet
Laktozsuzevetevetevetevet
Helal Sertifikasıevetevetevetevet
Koşer Sertifikasıevetevetevetevet

 

SortimentGlutensizNFE-PN
İçerik listesiSoya sosu (Soya fasulyesi, Sofra tuzu, Konyak sirkesi), Maltodekstrin, Sofra tuzu.Buğday proteini, sofra tuzu.
ÖzelliklerGlutensizSoyasız
GDO’suz (AB)evet-
Veganevetevet
Laktozsuzevetevet
Helal Sertifikasıevethayır
Koşer Sertifikasıevethayır

Daha fazlasını keşfedin

Lezzeti kaçırma!

Kaydol ve düzenli olarak yeni lezzetler keşfet!
Hata: Gerekli bilgilerin hepsi girilmemiştir.

Teklifler ve ürün bilgileri hakkındaki son gelişmelerden e-posta üzerinden bilgilendirilmek istiyorum. İstediğin zaman ücretsiz olarak üyelikten çık.