Kikkoman Haberler

Mart 2021. Yeni Kikkoman Panko - Japon usulü çıtır ekmek kırıntısı, dünyanın her yerinde tüm yemeklere ve spesyalitelere ekstra bir gevreklik sağlar! Şnitzel, Panko sayesinde nefis çıtır bir kaplama alır, Panko’ya batırılmış kızarmış tavuk filetosunun tadı hafif ve çıtır olur. Panko çıtır ekmek kırıntısı, gratenlere veya fırında güveçlere çıtır çıtır bir üst kaplama, yani topping, sağlar. Panko çıtır ekmek kırıntısı, baharatsız olduğundan crumble gibi tatlılar veya kek tabanı için de idealdir.

"Panko", Japonca "pan" (ekmek) ve "ko" (un)...

News

Ekim 2020. Bu sembol, günlük alışveriş yaparken birçok Avrupa ülkesindeki veganlar için önemli bir kılavuzdur: V-Label, kesinlikle hayvansal kökenli madde içermeyen ürünlere verilen bir etikettir. 

Kikkoma’nın üç soya sosu, sıkı bir test ve seçim sürecinin ardından, bağımsız European Vegetarian Union (EVU) (Avrupa Vejetaryen Birliği) tarafından resmi olarak Avrupa çapında ödüllendirildi. Doğal fermente soya sosu, doğal fermente az tuzlu soya sosu ve Tamari glutensiz soya sosuKikkoman, V-Label ile tüm soya sosu hayranlarına bir bakışta önemli...

News

Ocak 2020. Daha net bir yapı, zarif bir dizayn ve yeniden tasarlanan içerik: Kikkoman'ın Pan-Avrupa web sitesi, an itibariyle World Wide Web’de bu şekilde sunuluyor.

Soya sosunun Japon dünya pazarı lideri, 17 ülkenin web sitesini kapsayan bu rölansman ile değişen kullanıcı gereksinimlerine ve Avrupa pazarındaki gelişen dijital trendlere cevap veriyor. Bu sayede, yılda 1,5 milyondan fazla web sitesi ziyaretçisi, tam olarak ilgilendikleri konularla optimize edilmiş bir kullanıcı deneyimi yaşayacaktır: Tarifler, yemek pişirme ipuçları, yiyecek...